EmFit Plus

Yüksek enerji odaklı elektromanyetik dalga ile kas gelişimini sağlar.

Emfit, iki ardışık uyaran arasında kas gevşemesine izin vermeyen belirli bir frekans aralığı kullanır. Kaslar, birkaç saniye boyunca kasılma durumunu sürdürmeye zorlanır. Bu yüksek yük koşullarına tekrar, tekrar maruz kalındığında kas dokusu baskı altında uyum sağlamak zorunda kalır.

Emfit cihazı, spor salonlarında yapılan sporu yarım saatlik bir program içerisine uyarlayıp kaslara çok yoğun spor yapmış sinyalleri gönderir. 1 seansta kasları 20.000 kez çalıştırarak harekete geçirir. Düzenli kullanımda kas kütlesini %20’ye kadar arttırırken, yağ kaybını ise %24’e kadar sağlar.

Emfit cihazı kol, göbek, kalça ve basen bölgesine kullanılabilir.

Normal egzersiz sırasında beyin, motor nöronları uyarmak için bilgi gönderir ancak kas liflerinin yalnızca %20-%30’u aktif olur. Emfit ise motor nöronları doğrudan uyararak kas liflerinin %100 oranda aktifleşmesini sağlar. Kas dokusunu ve protein zincirlerini hızla arttırır ve kasları hızla güçlendirerek erkeklerin mükemmel karın kaslarına sahip olmasını da kolaylaştırır.

Emfit doğum sonrasında ayrılan rektus abdominis kaslarının eski haline gelmesine yardımcı olur. Bu da yağ kütlesini %24’ e kadar azaltır.

EMFIT Cihazının Kullanım Alanları

EMFIT cihazı spor salonlarında yapılan sporu yarım saatlik bir programın içine uyarlayıp kaslara çok yoğun spor yapmış sinyalleri gönderir. Gelişmiş Elektromanyetik dalga teknolojisi ile 1 seansta kasları 20.000 kez çalıştırarak harekete geçirir. Düzenli kullanımda kas kütlesini %20’ye kadar arttırıken, yağ kaybını ise %24’e kadar sağlar. EMFIT cihazı kol, göbek, kalça ve basen bölgesinde kullanılabilir.

EMFIT’in Kaslar Üzerindeki Etkisi ve Çalışma Prensibi

EMFIT, Noninvaziv olarak vücuttan geçer ve motor nöronlarla etkileşime girer. Motor nöronlar daha sonra aksiyon potansiyelleri nedeniyle büyük kas kasılmalarını tetikler. Beyin motor nöronları uyarmak için bilgi iletir. Bu yüksek hızlı kasılmalar kasın büyümesine yol açar. Uyarılmış kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakımı başlar.

Yağ yakılırken kas büyümesi oluşturarak, kısa süreli bir uygulama olmakta olup, çok fazla kalori yakmanıza ve metabolik hızı arttırmanıza yol açar. Böylece uyurken ve dinlenirken bile yağ kaybetmeye devam edebilirsiniz.

Güvenilir Mi?

FDA ve CE’nin ikili güvenlik sertifikası almıştır.

Uygulamadan Ne Kadar Sonra Etkileri Görülmeye Başlar?

Bazı kullanıcılar, uygulamadan 1 gün sonra karın kas çizgisinin iyileştiğini fark etmiştir. Yağ parçalama ve kas arttırma etkisini elde etmek için 4 uygulamaya ihtiyaç vardır. En iyi etki, uygulama süresinden 2-4 hafta sonradır. Tedaviden sonra yağı %19 azaltabilir ve kası %16 arttırabilir.

Etkisi Ne Kadar Sürer?

4 Kez uyguladığınızda etkisi 6 aya kadar sürebilir. Ancak bazı kişilerde en iyi sonuca ulaşmak için ek uygulamalar gerekebilir. Eğer uygulamayı her 2-3 ayda bir alırsanız optimal halinizi en iyi şekilde korursunuz.